Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Всего двух ??? Меня меньше чем 5 ваших "ферм" не прокормят ;)

благо вас много - всегда есть куда лететь :blush:

К остальным вашим моего уровня развития далековато летать :bw:

Да и хватает мне покачто ресов) не на одних Украх живем ;) У тебя и развитие намного выше, то тебе и ресов больше надо :unsure:

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Читай внимательнее как раз на оборот ;)

Сорри, исправил ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Історія триває і її роблять нові козаки.

1.Старшина* Rasust

2.Обозний* dinAlt

3.Осавул* Kesha

4.Хорушний* Singularis

5. Козаки:Fataliti,Arhangel,Opeth,AlximiK,zil,ZORRO та інші.

ВІДВАГА, СПРАВДЛИВІСТЬ, ЧЕСТЬ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 1 год спустя...

От же ж цікаво мені стало: чи то я так рідну історію знаю, чи то що не пригадую про славу козацьку, звитягу...

Скажіть мені, міщанинові:

що то воно таке, хорушний?

Навіть машина пекельна, Гугл басурманський, нічого, окрім посилань на цей форум, не видає ^21^ ...

Мо', ви мали на увазі

хорунжого?

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

От же ж цікаво мені стало: чи то я так рідну історію знаю, чи то що не пригадую про славу козацьку, звитягу...

Мабуть-таки погано історію знаєте.

Скажіть мені, міщанинові:

що то воно таке, хорушний?

Навіть машина пекельна, Гугл басурманський, нічого, окрім посилань на цей форум, не видає ^21^ ...

Мо', ви мали на увазі

хорунжого?

Одне й те саме. Різні діалекти просто. Власне слово- похідне від польського, тому в нього багато форм. Названа Вами - польський варіант.

Є ще варіант "хоружий", "хоружний".

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Але ж Україна, зрештою - не лише шмат землі,що користується тим чи іншим діалектом. Саме завдяки цьому донеччанин зрозуміє львів’янина, а той - жителя Києва. Додаймо до цього складні процеси мовотворення - заперечити загальновживаність "хоругви", напевно, не просто, хоча я знаю ще кілька варіантів написання цього слова - і похідних від нього...

Є певні мовні норми,покладені в основу правопису - і ЗНО, наприклад, зрізав би будь-якого абітурієнта, що використав би слово на кшталт "хорушний", байдуже, що складав би абітурієнт: мову чи історію (перепрошую, але - від слова "хор" воно пішло, чи як?)

Як приклад:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%B6%D0%B8%D0%B9

Хоч і не люблю я її, після того, як вона сказала років зо два тому, що "Гомер - великий давньогрецький поет", і, власне, все).

Завершивши, я, вклоняючись, прощаюсь. Зрештою, машина басурманська нам суддею – 2 результати і 99 000…

Флуд, як на мене, - річ погана) Тому, якщо раптом виникне бажання подискутувати на мовно-історичну тематику - запрошую перевести дискусію у епістолярний жанр, щоб не видатися Проффессорами, що заслуговують на бан, модераторам)

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Некропостофильство процвитает :) По сабжу, афтар выпей йаду которым травятся все тупые неонацыоналисты. Мне интересно , судя по тому что этот характерик последний раз отписывался больше года назад он там много на козаковал?

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

...

(перепрошую, але - від слова "хор" воно пішло, чи як?)

Як приклад:

http://uk.wikipedia....%B6%D0%B8%D0%B9

...

Вы еще раз перечитайте текст по своей ссылке. Вы противоречите ей.

Некропостофильство процвитает :) По сабжу, афтар выпей йаду которым травятся все тупые неонацыоналисты. Мне интересно , судя по тому что этот характерик последний раз отписывался больше года назад он там много на козаковал?

Он много "козаковал". Больше года. Это один из самых старых игроков сервера. Забил просто уже давно.У его тут просто несколько аккаунтов было, их время от времени перебанивали ^65^

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 5 месяцев спустя...

есть такие патриоты, которые нам совсем не патриоты. ^107^

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...