Перейти к содержанию

Пята Колона Vs Imperium


як ви гадаєте.....  

124 пользователя проголосовало

  1. 1. Хто виграє

    • Пята Колона
      49
    • IMPERIUM
      53
    • Нічія
      22


Рекомендуемые сообщения

Якщо виконуєш свою робото то виправляй ті помилки які я зробив щоб іншим було понятно і небуло більше таких гравців як ти до яких недуже нормально доходить шо там і як!!!

А якЮЮщо цце не твиій розділл то кажжи тому хтчо тут керуєе іи хай випрааввлляяєє моюю орвогрвію.ю

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Думаю на такій ноткі можна війну закінчувати на нашу користь :ca7:

Ось ми і розвалили главу Імперів і останнього нормального гравця остальні вже в ПО або підзащітою новачків!!!

С вашего разрешения по русски...горячие украинские парни_)) Итак ..если мне не изминяет память -

Умови для закінчення війни:

1)повне зупинення слідкування за членами альянса

2)капітуляця альянса IMPERIUM!

3) публічне вибачення за образи що були нанесені до сторони тоді ще існуючих членів одного альянса.

По первому пункту ничего сказать не могу -незнаю...

По второму - аналогичная ситуация хотя и не было оговорено как должен капитулировать альянс, принародно ли..в личку ли..

Ну и публично естественно никто не извинялся... Хотелось бы послушать маститых..а как вообще заканчиваються войны...и есть ли критерии по которым видно что война выиграна или проиграна..

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Та ні Война ще не закінчелась... Поки вони не вибачаться Публічно на цьому форумі... то ми так і будемо продовжувати, але що ж тут продовжувати. як вони і так нічого не зробили крім того що глава сканив мене раз..

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я мав на увазі не те що війна скінчилась а те що там уже немає нормальних гравців які моглиб нам щось кроми сканів зробити хотя в них кроми зондів нічого немає! а так то війна триває і ми продовжуємо їх щімити

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

могли О_о? одне що могли, то це: "Наняти сильніший за *інєт" - як сказала одна Розумна людина)))

щоб ті вже з своїм сильним флотом на нас нападали.. при цьому що вони ні разу не напали, і спроби не було.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Посмотрел сейчас стату.. думаю как только 5 колонна в статистике поднимется над Империумом можно войну считать законченной в пользу 5 колонны... если Колонна не будет настаивать на публичных извинениях...ИМХО

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ми будемо воювати до послєднього з ними!! доки вони невизнають нас переможцями і не вибачуця перед нами!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...