Перейти к содержанию

Kapitan_Nemo & Gembird Vs Cipko


Рекомендуемые сообщения

Ти БАУНТІ, зайди та розрайхуй мене немо міг і сам знести тік з втратами... І він на мене охотився, а я на нього.

Ну факт не в тому тупо коли ти говориш з другом і кажеш напиши адміну, що я на ак зайти неможу, а він тобі каже, що ти граєш =)

ну вообщем Д...л я тебя неоскорблял так что и ты придержи свои эмоции

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну вообщем Д...л я тебя неоскорблял так что и ты придержи свои эмоции

ти пишеш що я брешу це і є образа Д...л. А БАУНТІ то шоколадка=)

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ти пишеш що я брешу це і є образа Д...л. А БАУНТІ то шоколадка=)

все харе тут флудить если что то хочеш мне сказать пиши в личку БАУНТИ,а ты вреш я больше чем уверен

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Та прекращайте уже за**рать тему, плс. Все поняли, кто что имел ввиду.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Та прекращайте уже за**рать тему, плс. Все поняли, кто что имел ввиду.

я тебе поважаю...тому поясни своєму другу що він не прав бо з шоколадкою я сперечатись не буду.

а толку мені брехать, якщо в той час грав тік зайти на ак не міг. В чому БРЕХНЯ ? Я б подивився як би твій ак зламали. Що, доречі, дуже легко...

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Немо молодец..бой супер..+1... нет слов..СПС за мой ТОР1

зы.Я твой месидж ток утром прочитал..если б ты мне позвонил то я б поучаствовал..я вышел с игры за 10 мин. перед тем как ты написал..А так без участия даж настроения нет что я ТОР1.. но всеравно...

Ви то молодці спору НЕТ. Но от мой овет.

Перед історія так скажем. Коли я почав літать мене доставав немо... Я хотів його зловить або зловить марка, але з марком ми списалися і він сказав, що то не немо, а немо продав ак і то нуб який навіть літать не вміє. Я провірив, але він підловлював мої атаки. Ми домовились з марком, що він типа має пароль від аку і розгате флот, в що я не повірив і сказав краще летіть на мене САБОМ!!!

От і доневірився!!!

А ось історія самого САБУ ТОП 1. І мого типа занулу. Що взагалі не можливо.

1. Я знав, що немо кожного дня лове мене і в цей день я теж піднімав флот і заходив, майже, кожні 30 хв.

2. Я сейвлю основний флот, якщо відходжу кудись, а якщо ні то пишу друзям або двоню і вони сейвлять.

Але, тут чудо я списуюсь з орисею що будем ловить і коли я піду спать напишу з гри. Якщо потрібно дам скрни або навіть пароль від аськи.

Іще я сидів, коли сканив Гембіт.

Скажіть ТОп1 який нормально грає баче коли його сканять і сидить за грою не підніме флот.

Отож, сидить в 0 30 я вже не міг зайти на свій акк в мене не приймало пароль, я хотів відновити через мейл, але мейл був не мій. Більшість друзів вже спало, щоб написати адміну, але я знаю, що вони до бою писали щоб мене забанили.

Мій пароль підійшов тік зараз, коли весь майже лом був зібраний тому судіть самі...

Але, адміністрація, як завжди!!!!

Іще я відновлюся не переживайте. І війну продовжим і ваші аки теж зламаєм не бійтесь.

Хоча, немо чесно летів. Молодець!!!

ДА хорошо я тебе лапши навешал ...ещё б немного и мы б тебя поймали сами...я просто оставил тебя на время в покое из за того САБа что мы летали...так бы ты почувствовал и меня а не токо НЕМО

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ДА хорошо я тебе лапши навешал ...ещё б немного и мы б тебя поймали сами...

Да ось ти і проговорився....

І якщо ти мужик скажи що не було розмови про занул немо?

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Да ось ти і проговорився....

І якщо ти мужик скажи що не було розмови про занул немо?

да я скажу все что я тебе втирал я заранее обговаривал с НЕМО или в игре или по телефону..у нас было все спланировано..оставалось уж не так много уже времени для осуществления того плана..Так что пиши что хочешь извещай других кто что тебе писал.МЫ ПРО ВСЕ знаем ..

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да я скажу все что я тебе втирал я заранее обговаривал с НЕМО или в игре или по телефону..у нас было все спланировано..оставалось уж не так много уже времени для осуществления того плана..Так что пиши что хочешь извещай других кто что тебе писал.МЫ ПРО ВСЕ знаем ..

"Війна про Star Reich

Причини:

1. крисовство "

Таки я був правий і чесно грати ви не вмієте.

Ти не прав я тобі невірив ніколи ... навіть коли летіли з тобою в сабі. І ми думали, що будете ловить на поверненні....

" Ми домовились з марком, що він типа має пароль від аку і розгате флот, в що я не повірив і сказав краще летіть на мене САБОМ!!!

От і доневірився!!!"

Тут я описав проте, як ти пропонував його зловить. А насамому ділі мене. "От і доневірився!!!" Я не думав, що ви так нечесно зробите... От в чому прикол...

Та і не думав, що це реально. Адже я знав, коли прийде флот і часу на занул було не більше 1 год. Ато і менше бо вже писали адму, щоб ак забанили. Я так і досі не знаю чому не забанили!!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

"Війна про Star Reich

Причини:

1. крисовство "

Таки я був правий і чесно грати ви не вмієте.

Ти не прав я тобі невірив ніколи ... навіть коли летіли з тобою в сабі. І ми думали, що будете ловить на поверненні....

" Ми домовились з марком, що він типа має пароль від аку і розгате флот, в що я не повірив і сказав краще летіть на мене САБОМ!!!

От і доневірився!!!"

Тут я описав проте, як ти пропонував його зловить. А насамому ділі мене. "От і доневірився!!!" Я не думав, що ви так нечесно зробите... От в чому прикол...

Та і не думав, що це реально. Адже я знав, коли прийде флот і часу на занул було не більше 1 год. Ато і менше бо вже писали адму, щоб ак забанили. Я так і досі не знаю чому не забанили!!!!

все разговор окончен мы добились чего хотели(жаль что не так как было изначально задумано).. все удачного восстановления...

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...