Перейти к содержанию

Пята Колона Vs Imperium


як ви гадаєте.....  

124 пользователя проголосовало

  1. 1. Хто виграє

    • Пята Колона
      49
    • IMPERIUM
      53
    • Нічія
      22


Рекомендуемые сообщения

Shamanlsd харе мене вчити як писати яка тобі разніца як я пишу,чи як я говорю!!!??? Шось ненравиця нечитай і харе флудити хоч поговорити на цю тему пиши в лічку а несюди!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 2 недели спустя...

а шо там казати якщо в пацана Інет пропав і він неактивний був 9 днів і на нього напасти)))) і тімболія він не в нашому альянсі він покинув гру ми його вигнали. я тобі тоже можу накидати логів як я атачу якихось іграків з інших альянсів)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а шо там казати якщо в пацана Інет пропав і він неактивний був 9 днів і на нього напасти)))) і тімболія він не в нашому альянсі він покинув гру ми його вигнали. я тобі тоже можу накидати логів як я атачу якихось іграків з інших альянсів)))

Ну ты и сказочник )))

Вы после атаки чела выгнали , как некрасиво ))

Куда он без вас теперь )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

послє атаки ми його невиганяли він був неактивний і в нього горіла "і" нашо нам такий гравець??? Може ви таких держете які неактивні і шоб ваші вороги набивали на ньому собі реси но ми так неробимо. Якщо він вернеться в ігру ми його приймемо з радістю і поможемо в розвитку і відбудови флота, ми своїх некидаємо як ви це робите.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

почему нет варианта в голосовании: "мне ваще пофиг на эти 2 ала"?

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Члєнс велике тобі Д Я К У Ю шо зробив луну нашому соаловцю, ми думали шо хтось інший прилетить но оказалось що ти перший це побачив нічого страшного наоборот добре хоть тобі трохан флота збили)))) І щераз дякуємо за луну і готовся до розгрому флота адже він скоро фалангу прокачає і побачимо як тобі буде))))))))))))))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Такие тут прям ТИТАНЫ игры)))

Я в шоке....

Сколько гонора в постах....

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Члєнс велике тобі Д Я К У Ю шо зробив луну нашому соаловцю, ми думали шо хтось інший прилетить но оказалось що ти перший це побачив нічого страшного наоборот добре хоть тобі трохан флота збили)))) І щераз дякуємо за луну і готовся до розгрому флота адже він скоро фалангу прокачає і побачимо як тобі буде))))))))))))))))

Я читаю и поражаюсь этому бреду , каким надо быть не дальновидным человеком чтоб писать такую бурду !

Мне интересно что бы ты пел если бы луны не было б ?

И почитай энциклопедию ' Dyplo ', там написано ка сейвить флот чтоб его фаланга не видела !

П.C.

Спасибо можешь не говорить )

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...